Apie mane

„Profesiniame ir asmeniniame gyvenime yra daug reikšmingų detalių, tačiau svarbiausia – žmogus ir jo elgsena.”

Baigusi mokyklą, svarsčiau du pasirinkimus: aktorystė ar ekonomika? Tada laimėjo, atrodęs, racionalesnis variantas, tačiau gyvenime sukūriau ne vieną spalvingą vaidmenį, nors ne kartą teko kristi ir veidu į mėšlą… Versle, o ir apskritai gyvenime, tai neišvengiama, tik svarbu laiku atsikelti ir judėti toliau!

Apsigynus  bakalauro studijų diplomą, gimtasis Kaunas pasirodė per mažas, tad išvykau į sostinę – toliau mokytis ir dirbti. Tuo pat metu, vysčiau asmeninį verslą  ir studijavau Tarptautinį verslą ir teisę.

Įgijus magistro laipsnį, smalsu buvo iš arti pamatyti kaip iš tiesų veikia tarptautinis verslas, tad įsidarbinau pasaulinėje šveicarų farmacinėje kompanijoje. Per 11 metų praleistų šioje organizacijoje,  pamačiau daugelį procesų, veikiančių tarsi iš verslo vadovėlių ir įsitikinau, kad norint tapti ir išlikti #1, turi veikti greitai, maksimaliai gerai ir kitaip nei daugelis.

Nuotykių troškimas ir noras praplėsti savo akiratį už Lietuvos ribų,  2013 m. paskatino išvykti su šeima gyventi į JAV.  Tropiniame klimate esanti Floridos valstija pasirodė patraukliausia kryptimi. „Po palme”  atradau ir savo naują karjeros kelią. Baigiau vieną stipriausių koučingo mokyklų ir pasinėriau į mokymų sritį: vedžiau seminarus bei asmenines koučingo sesijas, keliaudama po valstijas.

Galiausiai baltas smėlis ir žydras vandenynas nebedžiugino, o patriotės širdis kvietė sugrįžti į Lietuvą…. 2017 m. grįžusi ir vėl įkritau į tarptautinį verslą: beprotiškas tempas, planų įgyvendinimas, tikslų siekimas, įspūdingi rezultatai! Esu tikra, kad to pavyko pasiekti dėl savo teigiamo požiūrio, smalsumo, noro mokytis naujų dalykų,  užsispyrimo ir svarbiausia – nepakartojamos komandos!

Po dvidešimties metų karjeros ieškojimų, atradimų, nusivylimų ir pasiekimų, atėjo metas dalintis savo patirtimi, žiniomis ir neįtikėtinom istorijom su komandomis ir lyderiais, kurie keliauja per savo karjeros, o gal ir asmeninio gyvenimo, vandenynus…

Vienintelė Baltijos šalyse, sertifikuota Energijos Lyderystės Indekso™ praktikė, iPEC

Sertifikuota profesionali koučingo specialistė, iPEC

Vilniaus Universitetas, MBA

Vytauto Didžiojo Universitetas, BBA


20 metų darbo patirtis: verslo ir viešajame sektoriuje

11 metų – medicinos sektoriuje, Fortune 500 kompanijoje

4 metai – JAV


pasikalbėkime

MANO TEMOS


Paslaugos

01.

Svarbių klientų valdymas / Key Account Management

Turint ribotą klientų kiekį ir/ar  sudėtingą, aukštųjų technologijų produktą, pardavimo procesas yra unikalus ir skiriasi nuo kitų. Koks tai procesas ir kaip jį suvaldyti?

02.

Ilgalaikio santykio su klientais kūrimas​

Geriausias klientas yra tas, kuris sugrįžta ir rekomenduoja mus kitiems. Ką daryti, kad taip atsitiktų?

03.

Pardavimai pasitelkiant koučingą​

Nebūtina kiekvienam baigti koučingo mokyklos, tačiau pravartu naudoti kai kurias technikas, kurios veda link sėkmingų pardavimų. Kokios esminės koučingo technikos pardavimuose?

04.

Energijos Lyderystė

Energija, tai mūsų mintys – emocijos – veiksmai. Visa tai nusako mūsų požiūrį, nuo kurio priklauso kaip mes lyderiaujame. O kaip keičiasi lyderystė keičiantis požiūriui?